Čím prospívá?

 1. Hloubková hydratace- obličej a dekolt, pro pleť suchou, má protivráskový účinek, pleť je po ošetření rozzářená, otoky kolem očí zmizí, transportuje se  velké množství účinných látek do stratum corneum. Obnovuje strukturu pleti po nadměrném opalování.
 2. Zpevnění  a  lifting  obličeje.  Zvýšení produkce kolagenu a elastinu, viditelné výsledky již po prvním   sezení.  Odstraňuje otoky kolem očí, zmírňuje mimické vrásky a působí preventivně proti vráskám.
 3. Anticelulitický kompletní program na stehna, bříško, zadek a zejména na paže. Přístroj vpravuje do pokožky látky lipolitického a anticelulitického charakteru. Ty napomáhají vytvarovat tělo a zejména odstranit celulitidu.
 4. Zpevňující program na tělo. Regenerace pleti, stimulace tvorby kolagenu, odstranění strií a jizev. Vynikající vypínací účinky na ochablou pokožku.

Ultrazvuk a jeho účinky:

Jeho účinky jsou mechanické, tepelné a chemicko – koloidní. Ultrazvuk absolutně bezbolestně vyprázdní tukové buňky a zabraňuje dalšímu ukládání tuků. Kromě toho provádí mikromasáž pokožky za účelem zpevnění, detoxikace, zlepšení výživy pokožky a tím i k odstranění vzhledu pomerančové kůže. Ultrazvuk způsobuje  mikromasáž  za účelem kavitace tukových buněk – neinvazivní podpora hubnutí.

Fototerapie pomocí žlutého, červeného a modrého světla:

 • červené světlo  za účelem stimulace fibroblastů- zlepšení struktury pokožky
 • žluté světlo pro  fotodetoxikaci  a dosažení  drenážního efektu u  anticelulitického  ošetření
 • modré světlo pro fotorelaxaci  –  wellness program při stresu, únavě svalů a pro relaxaci

 

Perfektní koordinace v kosmetickém salónu

Přístroj EASY MOOD

Pracuje na principu:

 • radiofrekvence
 • fototerapie
 • ultrazvuku

Umožňuje ošetření těla i obličeje

 • hloubková hydratace pleti s protivráskovým efektem současně
 • zpevnění a lifting pleti spojený se stimulací fibroblastů
 • zpevnění stehen, paží a bříška a zlepšení vzhledu ochablé pokožky
 • anticelulitický program.

Obsahuje zároveň také tzv. free program, který umožňuje sestavit ošetření zcela individuelně.

Všechna tato ošetření byla klinicky vyzkoušena, výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření a  mají dlouhodobý efekt.

Komentář: Ošetření s přístrojem EASY MOOD je odvozeno z jeho názvu – easy – snadný – přičemž výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření, kombinace specifických sér řady The Ultimate  MBE je završením dokonalého, jednoduchého a časově nenáročného ošetření v kosmetickém salónu.

Přístroj se prodává včetně praktického a elegantního stolečku a je vyroben přímo v MBE v italské Bologni. Přístroj je klasifikován jako kosmetický s veškerými potřebnými certifikáty.