OXYLIFENOVA VX

Nejmodernější technologie, dotykový LCD displej a viditelně lepší účinky doplňují účinnost a kvalitu metody kyslíkové infuze zaměřené na podporu ošetření známek stárnutí, obzvláště pak vrásek, dyschromie, celulitidy a ochabnutí pokožky obecně.

Také OXYNEEDLING, neuvěřitelná nová funkce pro optimalizaci rychlosti a doby trvání výsledků, je nyní součástí standardního vybavení Oxy Life Nova.

Přístroj Oxy Life Nova je nyní dostupný v tradiční verzi a ve verzi VX. Verze VX je ideální pro ty, kteří chtějí svým zákazníkům nabídnout efektivní vakuovou masáž pomocí metody Oxyendodermia.

Oxy Life Nova

Kyslíková infuze: obličej a tělo
Oxyneedling
Oxy sprej
Mikroskop (volitelný)

Oxy Life Nova VX

Kyslíková infuze: obličej a tělo
Oxyneedling
Oxy sprej
Mikroskop (volitelný)

Masáž pojivových tkání: obličej a tělo
Kyslíková infuze: obličej a tělo
Kyslík: základ zdraví

Každá buňka v našem těle potřebuje kyslík. Kožní buňky jej absorbují přímo ze vzduchu a za optimálních bezproblémových podmínek si pokožka zachovává svůj jas a její stárnutí se zpomaluje.

Stres, věk a nadměrné vystavování slunečnímu záření tento proces narušují a je potřeba jej „podpořit“.

Kyslíková infuze, což je exkluzivní technika vyvinutá společností Maya Beauty Engineering, produkuje koncentrovaný, na 98 % čistý kyslík přímo ze vzduchu. Tento jedinečný systém Maya Beauty je založen na používání speciálních nástavců, které „vstřikují“ kyslík a aktivní látky do hloubky pokožky bez použití jehel. Takto je kyslíková infuze intenzivním ošetřením, které revitalizuje pokožku od jejích hlubších vrstev.

Z čeho se kyslíková infuze skládá?

 • Pulzní emise čistého stlačeného kyslíku
 • Přenos kyslíku a specifických nanomolekulárních přípravků

Prvním krokem je stanovení pracovního rytmu…

 • Pulzní: ideální pro ošetření proti známkám stárnutí v oblasti obličeje v okolí očí, rtů, nosu.
 • Plynulý: doporučuje se pro ošetření těla jako doplněk pulzního režimu.

Dalším krokem je rozhodnout se ohledně požadovaného působení na pokožku…

 • Jemné: pro citlivou pokožku
 • Standardní: pro všechny typy pokožky

Jaké jsou účinky kyslíkové infuze?

Klinické zkoušky a studie prokázaly, že kyslíková infuze od společnosti Maya Beauty Engineering je schopna zvýšit hydrataci pokožky, stimulovat produkci kolagenu a elastických vláken, stimulovat štěpení uložených tukových tkání, zlepšovat pevnost pokožky a udržovat dobrou buněčnou výměnu.

Vitální funkce jsou ihned reaktivovány, příznaky stárnutí zmírněny.

Nedostatky, jakými jsou vrásky, dyschromie, strie, jizvy, tuková adipozita, celulitida a jizvy po akné, jsou minimalizovány. Vypnutí pokožky je obnoveno.

Zvolit si kyslíkovou infuzi za spojence Vaší krásy znamená nalézt odpověď na velice přesnou otázku.

Když se příjemné spojí s účinným.

OXYNEEDELING

Tento nový postup vyvinutý výzkumným týmem společnosti MBE spojuje kyslíkovou infuzi a vstřikování. Jedná se o sofistikovaný systém, který je jednoduchý na používání.

Je ideálním řešením pro ochablou pokožku, vrásky, výrazové linky, skvrny, oblast krku a dekoltu, jizvy po akné a bledé i rudé strie. Je také dobrým pomocníkem při ošetření příznaků stárnutí pokožky vlivem věku a slunečního záření.

Oproti tradičním vpichům je pomocí technologie Oxyneedling dosahováno ještě výraznějších výsledků.

Touto technologií je dosahováno:

 • Výrazného zlepšení ohledně obsahu kyseliny hyaluronové
 • Reorganizace kolagenových a elastických vláken ve škáře (díky kyslíkové infuzi)
 • Stimulace produkce elastinu a kolagenu typu III (díky rolovacímu nástavci DTS)
 • Významné redukce viditelnosti strií, kdy nejsou natolik nápadné

Poznámka: Společnost MBE nabízí kosmetickým salónům zajímavou příležitost. Tuto technologii mohou využívat i ti, kteří nepoužívají zařízení MBE, ale již vlastní jiné zařízení na sprejování kyslíkem. Prosíme, kontaktujte nás ohledně dalších informací.

Nástavec na ošetření těla
Nástavec na ošetření těla
Nástavec na ošetření obličeje
Nástavec na ošetření obličeje
Endodermická masáž pojivové tkáně 
Endodermická masáž pojivové tkáně 
Když se příjemné spojí s účinným.

OXYENDODERMIA

Tento nový postup vyvinutý výzkumným týmem společnosti MBE spojuje kyslíkovou infuzi a vstřikování. Jedná se o sofistikovaný systém, který je jednoduchý na používání.

Je ideálním řešením pro ochablou pokožku, vrásky, výrazové linky, skvrny, oblast krku a dekoltu, jizvy po akné a bledé i rudé strie. Je také dobrým pomocníkem při ošetření příznaků stárnutí pokožky vlivem věku a slunečního záření.

Oproti tradičním vpichům je pomocí technologie Oxyneedling dosahováno ještě výraznějších výsledků.

Masáž pojivové tkáně + kyslíková infuze

Přístroj Oxy Life Nova VX provádí hloubkovou stimulaci pojivové tkáně na obličeji i na těle. Vaskularizace a okysličování škáry následně reaktivuje hlubší vrstvy kůže. Na těle má masáž anticelulitické a tvarovací účinky, snižuje dopady toxinů, omezuje zadržování vody, stimuluje cévní a lymfatický oběh a zmírňuje typické nedostatky spojené s celulitidou.

Na obličeji zvyšuje místní mikrooběh, a tím významně podporuje buňky odpovědné za produkci fibrinu, elastinu, kolagenu a glykosaminoglykanů.

Obličej má čerstvější a jasnější vzhled, pokožka je vypnutá a pevná, celý obličej je jak znovuzrozený. Nástavce, kterými se provádí masáž pojivové tkáně v pulzním režimu nebo v režimu synchronizovaném se srdečním tepem klienta, optimalizují vypínací a vaskularizační sílu této technologie a dělají z přístroje Oxy Life Nova VX nepostradatelný nástroj pro boj s nedostatky spojenými s celulitickými a adipózními tkáněmi.

Na těle jsou redukovány tukové shluky, postava je vytvarována a je obnovena pevnost pokožky.

Kyslíkový sprej

Příjemné zdravé hýčkání

Vypínací a jemná lázeň z kyslíku a mikročástic vitaminů s analgetickými, dezinfekčními a antibakteriálními vlastnostmi. Závěrečné řešení pro pokožku podrážděnou po ošetření např. chemickým peelingem, dermabrazí, mikrodermabrazí, čištění pleti, nebo také pro pleť se zánětem z akné, ekzému, lupénky a růžovky.

Mikroskop

Nabídněte podrobnou analýzu

Na požádání je možné přístroje Oxy Life Nova a Oxy Life Nova VX i po pořízení dovybavit mikroskopem pro analýzu pokožky a porovnání fotografií pořízených před a po ošetření. Účinnost ošetření tím bude nepopiratelně prokázána.

Tento mikroskop lze také použít v trichologii pro získání podrobné analýzy vlasů a vlasové pokožky.

I’MAGINE

I’m. I’magine. Vysněná krása je na dosah.

I‘magine je řada vysoce účinných kosmetických přípravků, které mají za cíl integrovat a doplňovat oceňované kosmetologické technologie společnosti Maya Beauty Engineering.

I’magine je řada krémů, sér, vod, gelů a emulzí nejvyšší kvality v kosmetickém oboru, které byly obohaceny o přípravky z meristematických buněk.

S řadou I’magine může Váš salón používat produkty nejvyšší kvality a dosahovat výsledků, které zaručují spokojenost zákazníků již od prvního ošetření. Svým klientům můžete nabídnout specifická nová řešení vytvořená pro všechny potřeby ošetření obličeje a těla, a tím jím vykouzlit na tváři i úsměv navíc. Pro další podpoření výsledků dosažených ve Vašem studiu jsou také k dispozici produkty I’magine pro domácí ošetřování, které mají stejnou kvalitu, účinnost a stálé dlouhodobé výsledky.

Ohledně dalších informací o kosmetických řadách MBE, prosíme, navštivte internetové stránky Maya Beauty nebo požádejte o příslušnou brožuru.

KYSLÍKOVÁ INFUZE PRO TŘETÍ TISÍCILETÍ

Špičková technologie a dotykový LCD displej

Dotykový displej umožňuje efektivnější a rychlejší práci.

Proč? Metody a pracovní protokoly jsou neustále k dispozici. Programy lze velice jednoduše zvolit a používat. Inteligentní video ukazuje, která propojení jsou nutná pro daný pracovní režim. Takto pracovat je mnohem příjemnější!

Hmotnost Oxy Life Nova: 40 kg
Oxy Life NovaVX: 42 kg
Rozsah čistoty kyslíku 93 % +-3 %
Průtok kyslíku 0-6 l/min
Přívodní tlak O2 Sprej: 1 bar (0,10 MPa)
Infuze O2 jemná: 0,8/1,2 bar (0,08/0,12 MPa)
Infuze O2 silná: 1,8/2,2 bar (0,18/0,22 MPa)
Maximální tlak ve vakuu * <= 80 kPa (-60 cmHg)
Pokojová teplota za provozu 5-40°C
Pokojová vlhkost za provozu <= 80% relativní vlhkost
Pokojový atmosférický tlak 860-1060 hP
Napájení 230 VAC, 50 Hz
Šířka 44 cm
Hloubka 58 cm
Výška 94,5 cm
Příkon max. 590 W

OXY LIFE NOVA VX – Collagen Calling

Princip ošetření:

1/ Vakuová masáž obličeje (těla) – podkožní  neinvazivní masáž pomocí válečků uzpůsobených ošetřované partii za účelem uvolnění pleti, odstranění stresu a stimulace krevní cirkulace v pokožce. Tím se zlepšuje buněčná výživa pleti, vakuová masáž  drenážuje zadržované tekutiny ze stresu.  Odstraňuje stopy stresu obličeje a svalstva. Současně podporuje produkci tvorby kolagenu. Příjemná, ale přitom účinná „stará“ metoda s okamžitým efektem

2/  Kyslíková infúze = transdermální mezoterapie. Je  to unikátní metoda vyvinutá společností  Maya Beauty Engineering, která umožňuje „vpravit“ = penetrovat – aktivní látky (  kolagen, elastin, vitamíny z ampulí  )pomocí  kyslíkové „ injekce „  až do spodní vrstvy pokožky do dermis  BEZ POUŽITÍ JEHEL.
Ošetření se provádí pomocí malého nástavce a pod tlakem 2 bary se  vstřikuje 98% kyslík. Tento tlak je pro kůži velmi citelný, ale nebolestivý! Během ošetření pociťuje klient pulzující údery chladivého vzduchu-náramně příjemný pocit! Tímto urychluje metabolické procesy, zabezpečuje a obnovuje hydrataci a detoxikaci pokožky, čímž přispívá k omlazení a osvěžení pleti. Jemné vrásky zmizí, hlubší vrásky se vyhlazují a minimalizují.

Je to bezbolestné ošetření , zatímco bolestivost u mezoterapie je běžná. Proto je kyslíková infúze populární hlavně u mužů, kteří chtějí být také krásní, ale nesmí „to bolet“a nechtějí trpět!
Kyslík neporušuje celistvost kůže, není potřeba se obávat žádných infekcí, krevních podlitin apod. Po ošetření bez otoku či zarudnutí. Pokožka je vyhlazená, póry se zmenší, malé vrásky zmizí a pokožka je rozzářená. Díky šetrnosti metody lze používat kyslíkovou infúzi k ošetření očního okolí, vrásek kolem rtů apod.

Kyslíková infúze umožňuje doplnit pokožce také chybějící kyslík a vrátit jí svěžest, jas a zdravý vzhled.

OXY LIFE NOVA VX vytvoří znovu oslňující efekt vaší krásy.

3/ NOVINKA: COLLAGEN CALLING =  jehličková, bezbolestná mikro- performace pokožky v kombinaci s kyslíkem:inovativní technika vyvinutá MBE, která navazuje na techniku jehličkování vyvinutou doktorem Desmondem Fernandesem- Jižní Afrika.

Ve srovnání s tradiční jehličkovou metodou ( dermaroller) má kyslíková + jehličková metoda COLLAGEN CALLING mnohem výraznější výsledky:

 • dochází ke stimulaci kolagenních a elastických vláken typu III a také ke zvýšení a obnovení tvorby kyseliny hyaluronové a tím k reorganizaci elastických a kolagenních vláken v pokožce.
 • tímto způsobem dochází k obnovení produkce tvorby kyseliny hyaluronové ( kyselina hyaluronová zadržuje v pleti vodu, stárnutím její produkce v těle klesá)
 • dochází  ke stimulaci tvorby kolagenu a elastinu, které jak víme, souvisí se stárnutím a tím s tvorbou vrásek a ochablosti pleti.

Okamžitý výsledek po ošetření

Jak se provádí Collagen Calling:

Používáme individuelní diamantový váleček s jehličkami, který umožní „otevřít pleť“, jelikož vytvoří 540 mikrodírek na pleti. Naneseme ampuli s aktivními látkami a tzv. „válečkováním“ pleť stimulujeme za podpory působení kyslíkové infúze, která zabraňuje jakýmkoliv nepříjemným pocitům.

Ošetření je bezpečné, bezbolestné a šetrné.

Vyhlazují se vrásky, mizí pigmentové skvrny, jizvy po akné, mizí pleťové nepravidelnosti, ochablost  a na těle pak postupně odstraníme strie. Zejména pak MIZÍ nepříjemné POCITY NAPĚTÍ na pokožce, osvěžuje pleť, podporuje uvolnění toxínů a přísun výživných látek.

4/  oxygenoterapie  – inhalace kyslíku  během masky.
Doporučeno lékaři při odstranění stresu, uvolní bolestivou páteř, snižuje  napětí  obličeje a těla, zlepší spánek, doporučuje se po sportovní zátěži k celkové  regeneraci .
Je to  doplňující  ošetření  pokožky,  zlepšení psychické pohody , což umocní celkový příjemný  požitek  z ošetření v salónu.

Vhodné pro unavenou pokožku a v kombinaci s aromatickými séry pak na aktivaci vnitřní energie krásy.

Kyslíková terapie je vhodná také při relaxační masáži, při slunečních popáleninách či po zákroku plastické chirurgie.