PN AHA Enzymatický papájový PEELING na obličej 200ml
Kód: D216FL200


Detailní popis produktu
Enzymatický peeling s extraktem z papáji na rozdíl od chemického peelingu neobsahuje AHA kyseliny.
Obsahuje extrakt z papáji, který působí na odstranění odumřelých buněk jemně a může být proto použit při péči o citlivější pleť i během léta.
U mastné pleti vyrovnává pH, čímže se pleť stane odolnou a zdravou.
Vhodný i na domácí použití pro všechny typy pletí. doporučuje se používat 1 x týdně.
Má gelové složení s jemnými exfoliačními vlastnostmi.
Díky synergii svých složek tento peeling působí exfoliaci odstraňováním povrchové vrstvy tzv.odumřelých buněk a zároveň ji hydratuje. Výsledkem je obnovená vysoce rozjasněná a regenerovaná pleť.
Pro všechny typy pletí včetně dehydrované, unavené, s nežádoucími pigmenty a vráskami. Je obohacen: - přípravkem NMF Complex, který je souhrnem hydratujících substancí - přípravkem PROPANEDIOL, který se získává z fermentace glukózy a má změkčovací účinek - přípravkem PAPAYA GLYCERIC EXTRACT s exfoliačním účinkem a obohacený vitaminem C - flavonoidy a karotenem, které chrání buňky před volnými radikály
Způsob použití: Po očištění obličeje naneste přípravek na vlhké ruce - domácí péče - nebo štetcem na celou pleť na ošetřovaná místa a vyhněte se konturám očí a rtů.
Nechte působit 5-10 minut a odstraňte pomocí tamponů namočených ve vlažné vodě.
Ošetření dokončete rebalanční maskou s ceramidy. Při domácí péči pak krémem.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)