Majitelka

Společnost DermaMed s.r.o.je školící a distribuční společnost pro profesionální kosmetičky a lékaře pracující v oblasti dermokosmetiky. Byla založena v roce 2009.

Majitelkou a jednatelkou společnosti je paní Eva Přibylová. Původní vzdělání – zdravotní laborant s atestací v oboru krevní transfuze a hematologie s desetiletou praxí. Odborné vzdělání v oboru kosmetika absolvovala u doc. MUDr. Otakara Feřteka, CSc.,uznávaného dermatologa, v roce 1993. Od tohoto roku se úspěšně věnuje praktické, školící, ale i obchodní činnosti v oblasti  kosmetiky. Absolvovala zahraniční stáže ve Španělsku, Francii, Itálii a v tuzemsku, kde se zúčastnila velkého počtu vzdělávacích seminářů, odborných kongresů a prezentací. Tyto aktivity se staly zdrojem a rozhodnutím k založení vlastní kosmetické školící a obchodní společnosti.

Firma

Společnost DermaMed s.r.o. distribuje od roku 2009 produkty firmy  Mesoestetic, od roku 2012 md:ceuticals a v únoru 2012 navázala aktivní spolupráci s českou farmaceutickou firmou RosenPharma a.s.

Kosmetická společnost DermaMeds.r.o. se zaměřuje v prodeji na zahraniční a české produkty, které mají nejlepší poměr kvality k ceně.

Sledujeme poslední trendy v kosmetice a zaměřujeme se hlavně na spolupráci s profesionálními kosmetičkami a lékaři, prostřednictvím kterých se naše produkty dostávají cíleně ke konečnému spotřebiteli.

Tým společnosti DermaMed má ve svých řadách profesionální kosmetičkyodborné lékařevývojové pracovníkyfyzioterapeutyzdravotníky, kteří se aktivně zapojují do chodu společnosti svými odbornými i praktickými zkušenostmi.

Kvalitu produktů ověřujeme vlastními praktickými zkouškami a ošetřeními.

Spolupracujeme se špičkovými výrobci, v tuzemsku se aktivně podílíme na vývoji nových kosmetických produktů a potravinových doplňků. Distribuci potravinových doplňků zabezpečujeme na základě odborných seminářů a kurzů. Tímto způsobem zaručujeme jejich fundovaný prodej, bezpečnou aplikaci a vhodný způsob použití.

Všichni profesionálové (kosmetičky, lékaři, fyzioterapeuti, zdravotníci apod.) obdrží certifikát o zaškolení na všechny produkty, které výhradně distribuje společnost DermaMed s.r.o. Součásti naší práce je pořádání odborných kosmetických kurzů, seminářů, kongresů a prezentací. Jejich cílem je informovat o tom, jak všechny kosmetické produkty správně používat k dosažení co nejlepších výsledků.

Absolventky našich kurzů obdrží certifikát prokazující jejich odbornou způsobilost při práci s dermokosmetickými výrobky. Součástí kurzu jsou také informace o výběru vhodných potravinových doplňků, které umožní výrazné zvýšení dosahovaných kosmetických efektů. Potravinové doplňky RosenPharmy zlepší nejen vizáž, ale ve velké míře ovlivní i kvalitu toho nejcennějšího co máme, a tím je ZDRAVÍ.

V rámci spolupráce DermaMed s.r.o. a RosenPharma a.s. je společnou vizí nabízet a uvádět na trh ryze české kosmetické výrobky a potravinové doplňky prostřednictvím dobře zaškolených kosmetiček.

Uvědomujeme si zásady odpovědnosti za kvalitní kosmetickou práci, za úroveň našich školení a tím i za kvalitní poskytované služby v kosmetických salónech. Naším dlouhodobým cílem je prosazování kvality a úrovně jak produktů, tak také školení.

Spolupracujeme

  • Radio Region Střední Čechy – středeční kosmetické poradny v rozhlase
  • spolupráce s AVON – přednášky, dermoexpert
  • spoluráce s Laser Plastic: klinika laserové, estetické dermatologie a plastické chirurgie