DermaMed s.r.o.

Společnost DermaMed s.r.o.je školící a distribuční společnost pro profesionální kosmetičky a lékaře pracující v oblasti dermokosmetiky. Byla založena v roce 2009.

Majitelkou a jednatelkou společnosti je paní Eva Přibylová. Původním vzděláním je . zdravotní laborant s atestací v oboru krevní transfuze a hematologie s desetiletou praxí na kardiochirurgickém centru v Brně.

Odborné vzdělání v oboru kosmetika absolvovala u doc. MUDr. Otakara Feřteka, CSc.,uznávaného dermatologa, v roce 1993. Od tohoto roku se úspěšně věnuje praktické, školící, ale i obchodní činnosti v oblasti kosmetiky. Absolvovala zahraniční stáže ve Španělsku, Francii, Itálii a v tuzemsku, kde se zúčastnila velkého počtu vzdělávacích seminářů, odborných kongresů a prezentací. Tyto aktivity se staly zdrojem a rozhodnutím k založení vlastní kosmetické školící a obchodní společnosti. Od roku 2015 pracuje paní Eva Přibylová jako mezinárodní produkt specialista anglické společnosti md:ceuticals, přednáší a provádí vzdělávací akce v Evropě, Asii a na Blízkém východě.

Společnost DermaMed s.r.o. byla od roku 2009 distributorem firmy Mesoestetic, od roku 2012 distribuje produkty md:ceuticals a české firmy RosenPharma .a.s. a v roce 2016 navázala aktivní spolupráci s italskou farmaceutickou společností PhysioNatura.

Společnost DermaMed s.r.o. má ve svých řadách profesionální kosmetičky, odborné lékaře, vývojové pracovníky, fyzioterapeuty, zdravotníky, kteří se aktivně zapojují do chodu společnosti svými odbornými a praktickými zkušenostmi.

SPOLUPRÁCE:

  • RADIO REGION - středeční kosmetické poradny v rozhlase
  • AVON - odborné přednášky, tiskové konference, dermoexpert
  • DEXTER ACADEMY – vzdělávací centrum

Adresa sídla společnosti


Sudoměřská 185/10
130 00 Praha 3

Kontakty


775 719 672
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.