melan:off - profesionální mini pack 1 + 2

2 501 Kč Cena bez DPH: 2 067 Kč
  • Výrobce: md:ceuticals
  • Kód výrobku: MELAN-OFF-MINI-PACK
  • Dostupnost: Na skladě

Popis

Balení: 15 ml + 10 g

1. FÁZE - BĚLÍCÍ PEELING

Intenzivní obnova buněk (příprava)

Díky své nízké propustnosti působí povrchová vrstva kůže, corneum stratům, jako skutečná bariéra proti penetrací aktivních látek. S cílem dosáhnout optimálních výsledků při léčbě depigmentace je zásadní předem připravit kůži jemným peelingem epidermální vrstvy, která odstraní odumřelé buňky z vrchní vrstvy a usnadní pozdější penetraci aktivních látek.
Bělící peeling melan:off™ maximalizuje penetraci aktivních látek díky svému exfoliačnímu účinku, který aktivuje obnovu buněk, redukuje nedostatky a vytváří rovnoměrný barevný tón pleti.

Kombinace různých látek a kyselin přispívá k získání rozjasněné, rovnoměrné a mladistvé pleti. Bělící peeling melan:off™ je účinný na melaninové hyperpigmentace v epidermis díky svým bělícím, keratolytickým a chelatačním účinkům.

Aktivní látky:

  • Kyselina azelainová: zastavuje činnost tyrozinázy v procesu tvorby melaninu. Má také antioxidační vlastnosti (zachytává volné radikály). Normalizuje keratinizace folikul, zajišťuje odlupování vrchní vrstvy pokožky.
  • Kyselina salicylová: Má keratolytické a exfoliační vlastnosti a působí tak na odlupování povrchu pokožky, redukuje vady a obnovuje hladký povrch a rovnoměrné zabarvení pleti.
  • Alantoin: Má intenzivní regenerační vlastnosti, stimuluje obnovu buněk, výrazně zvlhčuje a zjemňuje pokožku.

2. FÁZE - INTENZIVNÍ MASKA

Zastavení tvorby melaninu

Intenzivní maska melan:off™ vyvolává účinné zběleni kůže, odstraňuje vady melaninového původu díky aktivaci mechanismů, které blokují všechny fáze tvorby melaninu bez poškození melanocytů.

Aktivní látky:

Depigmentační účinek:

Kombinace bělících aktivních látek (kyselina azelainová, kyselina kojová, alfa arbutin, butylresorcinol, ...). Tyto látky mají intenzivní depigmentační účinek, kdy zastavují nebo brání tvorbě melaninu díky:

  • Aktivním látkám, které zvratně blokují činnost tyrozinázy a brání tak tvorbě dopachinonu
  • Aktivním látkám, které blokují činnost dopatautomerie ve tvorbě eumelaninů (hnědá nebo černá barva)
  • Aktivním látkám, které blokují přenos melanosomů z melanocytů do epidermálních keratinocytů, a tím odstraňují vady díky ochraně buněk před UV zářením

Exfoliační účinek:

Přípravek má dále exfoliační účinek na pigmentaci na povrchu kůže, a urychluje tak
přirozený proces odlupování kůže a obnovy buněk s odstraněním melaninu uloženého v keratinocytech díky exfoliaci odumřelých buněk a tím zmizení tmavých skvrn.

Antioxidační a revitalizační účinky:

Kombinace antioxidačních aktivních látek a látek působících proti volným radikálům (DMAE, vitamíny C, E a B3, retinyl palmitát, bisabolol,...) chrání kůži stimulací kolagenu a elastinu a tím zajišťuje pevnost, hydrataci a rozjasnění.

Zklidňující účinek:

Kombinace rostlinných výtažků, které mají zklidňující, regenerační a zvlhčuiící účinky.