md:peel AZELAIC 17% kyselina salicylová 20% - POUZE PRO PROFESIONÁLY

pro registrované Cena bez DPH: pro registrované
  • Výrobce: md:ceuticals
  • Kód výrobku: AZELAIC-17
  • Dostupnost: Na skladě

Popis

POUZE PRO PROFESIONÁLY

Kyselina azelaová ovlivňuje proces rohovatění buněk pokožky a má tak příznivý léčebný vliv na tvorbu komedonů (černých a bílých), které jsou příčinou vzniku dalších zánětlivých projevů ...

Balení 50ml

Princip

Kyselina azelaová se nachází v ječmeni, pšenici a žitu. Má bakteriostatický,komedolytický, depigmentační a protizánětlivý efekt. Působí na bakterie (Propionibacterium acnes), které vyvolávají zánětlivá ložiska na pokožce a současně také odstraňuje Staphylococcus epidermis na pokožkce.

Kyselina azelaová ovlivňuje proces rohovatění buněk pokožky a má tak příznivý léčebný vliv na tvorbu komedonů (černých a bílých), které jsou příčinou vzniku dalších zánětlivých projevů.

Použití

Mastná problematická a aknózní pleť SE SKLONEM k zánětu, na zánětlivé akné a na všechny záněty na pleti spojené s nadměrnou produkcí mazotoku. Vynikající účinek na omezení tvorby komedomů - černých teček. 
Kromě toho kyselina azelaová inhibuje tyrosinázu - tzn. je velmi vhodné kombinovat ji při odstranění hyperpigmentových skvrn.

V kombinaci s kyselinou salicylovou má na pleti mocnější  efekt .

Směs kyseliny azelaové + kyseliny salicylové =  má  silnou schopnost proniknout až k mazovým žlázám, kde zabraňují vzniku dalších zánětů, dezinfikuje,působí proti plísním a bakteriím.

Doba působení

  • na obličeji  5 -7 minut
  • na krk -  2 minuty

Kontraindikace

Těhotenství, herpes, chemoterapie, kojení, alergie a další.

Proč Azelaic od md:ceuticals?

pH = 1,0 - ostatní firmy mají pH 2,8 – 3,6 –kyselina azelainová a salicylová se  nemůžou  tudíž v žádném případě  dostat až k mazové žláze!!!!

Produkt lze použít na akné a také na depigmentaci.