3D Moisturizing Sunscreen ProtectionTM - ochranný krém s faktorem SPF 50 a s fyzikálním filtrem

1 060 Kč Cena bez DPH: 876 Kč
  • Výrobce: md:ceuticals
  • Kód výrobku: 3D-MOISTURIZING-SUNSCREEN-PROTECTION
  • Dostupnost: Na skladě

Popis

Používání širokospektrální ochrany proti slunečnímu záření je nutností před, během i po peelingovém ošetření, aby bylo zabráněno hyperpigmentaci a zároveň znehodnocení efektu peelingového ošetření.

Balení 50ml

Aplikace peelingů z kyselin zvyšuje citlivost na sluneční záření. Používání širokospektrální ochrany proti slunečnímu záření je nutností před, během i po peelingovém ošetření, aby bylo zabráněno hyperpigmentaci a zároveň znehodnocení efektu peelingového ošetření.

3D Moisturizing Sunscreen ProtectionTM poskytuje kompletní sluneční ochranu proti škodlivým zářením pro všechny typy pleti. Přípravek účinně pomáhá chránit jizvy, stopy po chirurgických zákrocích a chrání pleť, která je citlivá po peelingovém nebo laserovém ošetření. Přípravek je kombinací inovativních fyzikálních filtrů (oxid titaničitý a oxid zinečnatý), kterými je dosažena kompletní ochrana proti škodlivému slunečnímu záření. Tyto filtry selektivně odráží UVA a UVB záření, čímž pomáhají bránit předčasnému stárnutí pleti, poškození ze slunečního záření a spálení.